Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Października 31 2020 02:37:03
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 01.11.20. Wszystkich Świętych

1. Msze Św. w dniu dzisiejszym będą odprawione o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, o 13.00 w kościele w intencji naszych bliskich zmarłych i po południu o godz. 17.00. O godz. 14.00 Mszy św. na cmentarzu dzisiaj nie ma!!!

2. O 16.15 dzisiaj zapraszamy na Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Jutro wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. W "dniu zadusznym" odprawiamy szczególne nabożeństwo za zmarłych. Zapraszamy na nie jutro na godz. 17.00.

4. Od 01 do końca listopada kto nawiedzi cmentarz, pomodli się w intencjach Ojca Św., za zmarłych, jest w stanie Łaski Uświęcającej, przyjmie Komunię św. zyskuje Odpust zupełny, który można ofiarować za naszych bliskich zmarłych, aby zostali uwolnieni od kary doczesnej, która jest następstwem popełnionych za życia grzechów odpuszczonych co do winy w Sakramencie Pokuty i Pojednania, karę natomiast należy odpokutować za życia lub po śmierci w czyśćcu. Odpust, który zyskujemy pozwala osiągnąć zbawienie osobie zmarłej, za którą go ofiarujemy.

5. Za tydzień będziemy przeżywali wizytację biskupią, która wypada co pięć lat. Ostatnia taka wizytacja odbyła się 2015 roku. W tym roku z powodu pandemii będzie bardzo skromna. Przywitamy Ks. Biskupa Józefa Wróbla przed Mszą św. o godz. 8.30. Na tej Mszy św. będzie sprawozdanie Proboszcza z minionych 5-ciu lat. O godz. 10.00 Ks. Bp odprawi Mszę św. w intencji parafian i przez cały dzień będzie głosił Słowo Boże. Po Mszy o 10.00 spotkanie w kościele z radą parafialną i grupami duszpasterskimi działającymi w parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy.

6. Bóg zapłać z ofiary złożone w ostatnim czasie na potrzeby naszej parafii: 4 bezimienne, Bronisława i Kazimierz Hajnrychowie, Jadwiga i Marian Izdebscy, Maria i Franciszek Zawilińscy, Izabela Wilk, Helena Kamionowska, Zofia i Józef Zielińscy, Jacek i Barbara Bartoś, Helena i Józef Rutkowscy, Grupa AA Józef. 7 osób złożyło ofiarę na konto parafialne. Bardzo dziękujemy za te ofiary.

7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy: w NIEDZIELI i GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy teksty, które przybliżą nam problemy, które nas obecnie dotykają, czas ulicznych protestów, wulgaryzmów, przemocy, niespotykanej dotąd agresji, profanowanie kościołów i pomników. Sprawy związane z pandemią. Oraz teksty, które dotyczą jakości i sensu naszego życia i umierania. Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Intencje, rocznice i ogłoszenia są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?